Ruim appartement gelegen op de 2e verdieping van appartementengebouw ‘De Eendracht’ aan de rand van Balk. Vanuit de woning zeer fraai uitzicht over de omgeving! De woning is luxe afgewerkt en van alle gemakken voorzien. Bouwjaar ±2008, woonoppervlakte ±125m², inhoud ±673m³, 2 slaapkamers, garage ±22m².
Kadastraal:
Het appartement is kadastraal bekend als gemeente Balk, sectie L, nummer 1729, A14. Het perceel waarop het complex staat is kadastraal bekend als gemeente Balk, sectie L, nummer 1721, groot 5.855m².
Bouwaard:
Het appartement in het, onder architectuur gebouwde, appartementengebouw ‘De Eendracht’, is opgetrokken in betonskeletbouw, voorzien van aluminium kozijnen en met dakpannen gedekte zadeldaken. In ieder blok bevinden zich 3 woningen, per 2 blokken is er een trappenhuis en liftinstallatie. De bij het appartement behorende garage is gebouwd in halfsteens gevels, betonvloer, elektrisch bedienbare stalen kanteldeur en een plat dak gedekt met bitumineuze dakbedekking.
Indeling:
Via het trappenhuis met ruime lift is er toegang tot de, met donkere plavuizen betegelde, 2e verdieping van het complex. In de woning een hal/gang met meterkast, garderobe en toilet, zonnige- en ruime woonkamer met vide en schuifpui naar loggia en halfopen keuken, bijkeuken met keukenblokje, kasten en CV-ketel, ruime badkamer met aansluiting(en) voor wasapparatuur en 2 slaapkamers. De gehele woning is voorzien van PVC-vloer. Op de verdieping een ruime bergzolder met Velux dakraam, bereikbaar middels vlizotrap.
Keukeninrichting:
Moderne, leverkleurige inbouwkeuken in hoekopstelling met eetbar en veel kastruimte. De keuken is uitgerust met een 4-pits inductiekookplaat, koel/vries-combinatie, vaatwasser, heteluchtoven en een vlakscherm afzuigkap. Alle inbouwapparatuur is van het kwaliteitsmerk Siemens.
Verwarming/warmwatervoorziening:
De woning wordt centraal verwarmd middels een Intergas Kompakt HRC HR-combiketel, bouwjaar ±2008. Warmwater voorziening via CV-ketel.
Sanitair:
Uitstekende kwaliteit sanitair. Ruime, moderne badkamer voorzien van inloopdouche met glasscherm, douchegarnituur met regendouche en thermostaatkraan, 2e toilet, designradiator, dubbel wastafelmeubel en aansluiting(en) voor wasapparatuur.
Elektra:
Elektrische installatie met 7 groepen, 380 Volt kookgroep, aardlekschakelaars en digitale tariefmeter. In de woning is een glasvezelaansluiting.
Isolatie:
Het appartement is uitstekend geïsoleerd en volledig voorzien van HR++ beglazing. Het appartement wordt gekenmerkt door een zeer laag energieverbruik. De woning heeft energielabel A.
Loggia:
In de loggia (±11m²), met ligging op het Zuidwesten, komt vanaf circa 11.00 uur de zon en blijft er schijnen tot zonsondergang. In de loggia kunnen de ramen worden open geschoven. De loggia is iets verhoogd voor verbeterd uitzicht.
Ligging:
Het appartementengebouw is prima gelegen aan de rand van Balk. Vanuit de woning is er zicht over de omgeving en de Luts. Het centrum van Balk met alle benodigde voorzieningen is op loopafstand. Balk is de hoofdplaats van de regio Gaasterland (gemeente De Fryske Marren). Het dorp beschikt over een levendig, historisch centrum, er zijn uitgebreide voorzieningen aanwezig en gezellige horecagelegenheden. Gaasterland staat bekend om haar bos– en waterrijke woonomgeving, pittoreske plaatsjes, ruimte en natuurschoon. Dit alles maakt het gebied geliefd om te wonen, werken en recreëren. Op korte afstand (±7 km) is een 9-holes natuurgolfbaan en ook zijn er in Gaasterland uitgebreide fiets– en wandelroutes en tal van watersportvoorzieningen, zoals een jachthaven aan de rand van Balk. Natuurliefhebbers en watersporters zullen zich hier als een vis in het water voelen! Daarbij komt ook nog de gunstige ligging van het gebied nabij Lemmer en uitvalswegen richting de Randstad (A6).
Bijzonderheden:
– Ruim appartement met eigen garage en voldoende parkeerruimte.
– Vanuit de woning is er schitterend uitzicht op de Luts en omgeving.
– Veilige ligging op de 2e etage van het complex en bereikbaar met royale lift.
– Het appartement heeft een ruime zolder met stahoogte.
– De woning is uitgerust met een Big Green waterontharder.
– Het appartementencomplex is voorzien van een intercomsysteem met camerabeveiliging.
– Dankzij gunstige ligging en zeer complete uitrusting zeer geschikt voor senioren.
– Financieel gezonde Vereniging van Eigenaren (Statuten, Huishoudelijk Reglement en financiële stukken ter inzage bij Haskestaete Makelaardij B.V.).
– Maandelijkse bijdrage servicekosten V.V.E. ± € 240.
– Levering in overleg, kan op korte termijn.
Type | Appartement |
---|---|
Woonoppervlakte | 125 m2 |
Perceeloppervlakte | 1 m2 |
Aantal slaapkamers | 2 |
Energielabel | A |
Bouwperiode | 2008 |